-16%
juodas pukas
qrf

Juodas džersis Nr.2

5,50

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Liko 27

Aprašymas

Juoda spalva yra viena iš labiausiai įdomių ir simboliškai prasmingų spalvų.

Spalvų tamsybė. Techniškai, juoda yra visų spalvų nebuvimas. Tai nėra spektras, o spalva, kuri negauna arba absorbuoja visą šviesą.Stilingumas ir elegancija. Juoda dažnai asocijuojama su elegancija ir stiliumi. Tai spalva, kuri niekada nepraranda savo populiarumo mados pasaulyje, ypač tamsiuose drabužiuose ar aksesuaruose. Gamybos sudėtingumas. Gamybai naudojama juoda dažnai yra sudėtinga, nes dažnai reikia daug sluoksnių, kad būtų pasiektas norimas gilus atspalvis. Reikšmingumas kultūroje. Juoda spalva skirtingose kultūrose gali turėti skirtingas reikšmes. Ji gali būti susijusi su skausmu ir gedėjimu. Vakarų kultūrose, tuo tarpu kai kuriose Rytų kultūrose ji simbolizuoja laimę ir teigiamumą. Maskuojanti spalva. Juoda spalva gali būti naudojama kaip maskuojanti arba kamufliažinė spalva – daugelis gyvūnų naudojasi tuo, kad pasislėptų tamsoje arba įvairiose aplinkose. Spalva moksle. Juoda spalva yra laikoma ne spalva, bet “atspindžiu”, nes tai yra pigmento trūkumas, kuris absorbuoja visas spalvas. Juoda astronomijoje. Kosmose juoda spalva simbolizuoja begalybę. Tai tarsi atspalvis, kuris parodo, kiek maži ir riboti mes, žmonės, esame kosmoso palyginimu. Dizaino universalumas. Juoda spalva yra dažnai naudojama dizaine, nes ji puikiai derinasi su daugybe kitų spalvų ir yra universalus fone, išryškindama kitus atspalvius ar formas.

Ši spalva turi gilią simbolinę reikšmę ir plačių taikymo sričių, todėl ji yra viena iš įdomiausių ir universaliausių spalvų.

Džersio audinys išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Dėl savo elastingumo džersis yra patogus, lengvai prigimstantis prie kūno ir suteikiantis laisvumo judėjimui.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Juodas džersis Nr.2”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name