-5%
malage spalvos trikotažas
Watermark_20220423_181122_376

Malage atspalvio kilpinis trikotažas Nr.47

6,20

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 230-240 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą.

Kilpinis trikotažas tinkamas įvairių rūbų siuvimui – kelnėms, suknelėms, džemperiams, kepurėms ir t.t.

Liko 43

Aprašymas

Malage atspalvio kilpinis trikotažas Nr.47 – tinkamas įvairių rūbų siuvimui – kelnėms, suknelėms, džemperiams, kepurėms ir t.t.

Malage spalva yra tikrai ypatinga! Ji yra švelni, subtili ir turi tam tikrą unikalumą

Paprastumas ir elegancija. Malage yra subtili ir švelni spalva, kuri tuo pačiu metu gali būti ir paprasta, ir elegantiška. Ji suteikia tam tikrą rafinuotumą ir ramybę, bet nėra per daug ryški ar šokiruojanti.

Spalvinė gama. Malage yra gana subtili spalva, kuri gali skirtis nuo šviesiai rausvai rausvės iki švelnaus violetinio atspalvio. Tai leidžia jai būti lanksčiai pritaikomai skirtingiems dizainams ir kontekstams.

Jautrumas ir šiluma. Ši spalva gali kurti jaukumo ir šilumos pojūtį. Ji dažnai siejama su ramumu, raminančiomis emocijomis ir subtilia elegancija.

Diversi panaudojimo galimybė. Malage švelnumas leidžia ją naudoti įvairiuose dizainuose ir kontekstuose – nuo mados iki interjero dizaino. Ji gali būti naudojama kaip pagrindinė spalva arba kaip subtilus akcentas, suteikiantis paslėptą eleganciją.

Šviesos ir šešėlių žaidimai. Malage gali labai skirtingai atrodyti priklausomai nuo apšvietimo – nuo šviesos ir šviesių atspalvių iki tamsių ir giliai tonuotų atspalvių.

Malage yra spalva, kuri puikiai tinka pabrėžti subtilumą, rafinuotumą ir šilumą, suteikianti unikalią bei nepaprastą eleganciją įvairiuose dizainuose ir kontekstuose.

Malage atspalvio kilpinis trikotažas Nr.47 dera su kitomis spalvomis

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Malage atspalvio kilpinis trikotažas Nr.47”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name