-5%
Ryskiai geltonas kilipinis

Ryškiai geltonas kilpinis Nr.44

6,20

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 230-240 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą.

Kilpinis trikotažas tinkamas įvairių rūbų siuvimui – kelnėms, suknelėms, džemperiams, kepurėms ir t.t.

Idealiai dera su ribu Nr.31

Liko 25

Aprašymas

Ryškiai geltonas kilpinis Nr.44 – Saulę primenantis drabužių stilius

Ryškiai geltonas kilpinis – tai spalvinga ir energinga medžiaga, kuri suteikia drabužiams šviežumo ir žavesio. Tai unikalus audinys, suteikiantis jums galimybę išreikšti savo stilių įkvėptu saulės šviesos spalvos atspalviu.

Kodėl Ryškiai geltonas kilpinis Nr.44 yra ypatingas pasirinkimas?

Įkvepiantis ir šviesus geltonas atspalvis. Šis kilpinis trikotažas žavi ryškiai geltona spalva, suteikiančia drabužiams šviesumo ir energijos jausmą. Tai galinga spalva, kuri atspindi saulės šviesą ir suteikia drabužiams išskirtinio charakterio.

Komfortas ir stilius viename. Trikotažas yra minkštas, elastingas ir įkvėpiančios spalvos, užtikrinantis, kad drabužiai ne tik atrodo stilingai, bet ir suteikia patogumo vartotojui. Jis leidžia laisvai judėti ir puikiai prisitaiko prie kūno formų.

Stabilumas ir kokybė. Šis audinys pasižymi aukštos kokybės ilgaamžiškumu, užtikrinant, kad sukurti drabužiai išliks nepakitę ilgą laiką, išlaikydami spalvą ir formą.

Energija ir individualumas. Ryškiai geltonas kilpinis trikotažas tinka ne tik kasdieniui, bet ir ypatingiems projektams, leisdamas išsiskirti iš minios ir išreikšti individualumą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Ryškiai geltonas kilpinis Nr.44”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name