-16%

Baklažano spalvos džersis Nr. 14

5,50

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Liko 20.5

Aprašymas

Baklažano spalva yra ypatinga dėl savo gilesnio atspalvio ir unikalios dermės tarp violetinės, tamsios violetinės ir tamsiai mėlynos. Ši spalva dažnai sukelia asociacijas su elegancija, paslaptingumu ir prabanga.

Viena iš šios spalvos unikalių savybių yra jos gilesnis atspalvis, kuris gali keistis nuo tamsesnio iki šviesesnio, priklausomai nuo apšvietimo. Ji gali būti subtili ir tarsi paslaptingai keisti atspalvius, kai žvelgi į ją iš skirtingų kampų.

Baklažano spalva dažnai yra populiarus pasirinkimas ne tik drabužių, bet ir interjero dizaine, suteikianti paslaptingą ir rafinuotą atmosferą. Jos gilesnis atspalvis taip pat suteikia šiltumo ir subtilumo pojūtį, kuris gali būti naudingas siekiant sukurti įvairius įvaizdžius – nuo įdomių ir drąsių iki elegantiškų bei švelnių. Tai yra spalva, kuri gali suteikti išskirtinumo ir individualumo jūsų apdarų ar interjero elementų dizaine.

Baklažano spalvos džersis Nr. 14  išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Dėl savo elastingumo džersis yra patogus, lengvai prigimstantis prie kūno ir suteikiantis laisvumo judėjimui. Be to, jis dažnai yra lengvai prižiūrimas ir daugeliu atvejų nereikalauja lyginimo.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Taigi, išskirtinė džersio savybė yra jo universalumas, patogumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių stilių ir figūrų, taip suteikiant žmonėms galimybę jaustis patogiai ir tuo pačiu laiką atrodyti stilingai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Baklažano spalvos džersis Nr. 14”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name