6. Grąžinamos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.

6.1. Kokybiškos prekės dėl nepatikusios formos, faktūros ar spalvos* negali būti grąžinamos.

6.2. Dėl skirtingų kompiuterių ir telefonų ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva ir forma gali neatitikti realių prekių spalvų ir formų.

6.3. MEDŽIAGŲ/AUDINIŲ KRAŠTAI SU SKYLUTĖMIS AR KLIJŲ JUOSTĄ APIE 5-10 CM NUO KRAŠTO NĖRA LAIKOMI DEFEKTAIS. NURODYDAMI MEDŽIAGOS PLOTĮ, MES JAU PATYS ATIMAME ŠIŲ KRAŠTŲ PLOTĮ IR MEDŽIAGOS APRAŠYME PATEIKIAME JAU TĄ PLOTĮ, KURIS YRA NAUDOJAMAS IR TINKAMAS GAMYBAI.

6.4. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes (Pirkėjas jas pristato Pardavėjo nurodytais adresais, žr. 6.2.1 punktą)  ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Pirkėjui grąžinimas nekainuoja – šias išlaidas padengia Pardavėjas. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis per 14 kalendorinių dienų grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

6.5. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

6.6. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų

  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).

6.7. Prieš pirkdamas rūbą Pirkėjas privalo įsitikinti, ar pasirinktas dydis yra tinkamas. Prie kiekvienos prekės Pardavėjas yra nurodęs visus reikalingus išmatavimus.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1  Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis Medziagiukas.lt teikiamomis paslaugomis. 4.2  Pristatyti Pardavėjo užsakytas prekes, nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. 4.3  Jei Pirkėjas bando pakenkti Medziagiukas.lt darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti Pirkėjui galimybę naudotis Medziagiukas.lt arba išskirtinais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją. 4.4  Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti Medziagiukas.lt veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius. 4.5  Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams. 4.6  Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas jo neapmoka per 10 (dešimt) darbo dienų. 4.7  Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į jam priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą elektroninės parduotuvės registracijos formoje, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose ir Taisyklių 10 skyriuje dėl Asmens duomenų apsaugos nustatytus atvejus. 4.8  Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas. 4.9 Pirkėjui pristačius nekokybišką, brokuotą ar transportuojant pažeistą prekę ir šiam ją grąžinus, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 10 (dešimt) darbo dienų, skaičiuojamų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos.

5. Prekių pristatymas ir atsiėmimas

5.1  Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes Pirkėjui per 2-4 darbo dienas po apmokėjimo. 5.2 Prekes, kurioms taikomas ilgesnis gamybos terminas, Pardavėjas išsiunčia ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų, priklausomai nuo užsakymo pateikimo dienos. 5.3 Pardavėjas Lietuvos teritorijoje prekes pristato per paštomatų (Omniva) savitarnos terminalus. 5.4 Lietuvoje prekes, priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo, Pardavėjas pristato per 1-5 darbo dienas, į užsienį – per 5-12 darbo dienų. 5.5 Šie terminai yra preliminarūs, be to, jie netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. 5.6 Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Pardavėjas neatsako už prekių pristatymo vėlavimo paštomatų ar Omniva LT, UAB veiksmų, ar Pirkėjui nurodžius netikslius kontaktinius duomenis.

Dėl grąžinimo detalių, informacijos, susisiekite el. paštu.: info@medziagiukas.lt