-16%

Karališkas mėlynas džersis Nr. 16

5,50

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Liko 5.5

Aprašymas

Karališkas mėlynas džersis Nr. 16 – vienas populiariausių pasirinkimų!

Karališka mėlyna spalva dažnai yra laikoma ypatinga dėl jos istorinės reikšmės ir asociacijų su karalyste bei prabanga.

Ši spalva buvo gana reta senovės laikais, nes jos gaminimas reikalavo brangių pigmentų, todėl ji buvo susijusi su privilegijuotais asmenimis, tokiomis kaip karaliai, karalienės ar aristokratai.

Mėlyna spalva dažnai buvo siejama su galybe, orumu ir autoritetais, todėl ji tapo simboliu valdžios ir prestižo.

Tai gali būti dėl to, kad mėlyna primena dangaus gilumą ir ramybę. Karališka mėlyna taip pat dažnai buvo naudojama karališkuose drabužiuose, herbose, karališkuose pastatuose ir kitose karališkoms asmenybėms skirtose aplinkose, suteikiant prabangos ir garbės pojūtį.

Tai spalva, kuri atspindi puošnumą ir ypatingumą bei gali sukelti asociacijas su prabanga ir išskirtinumu.

Karališkas mėlynas džersis Nr. 16 išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Dėl savo elastingumo džersis yra patogus, lengvai priglundantis prie kūno ir suteikiantis laisvumo judėjimui. Be to, jis dažnai yra lengvai prižiūrimas ir daugeliu atvejų nereikalauja lyginimo.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Taigi, išskirtinė džersio savybė yra jo universalumas, patogumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių stilių ir figūrų, taip suteikiant žmonėms galimybę jaustis patogiai ir tuo pačiu laiką atrodyti stilingai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Karališkas mėlynas džersis Nr. 16”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name