-24%

Pelenų rožinis džersis Nr. 15

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Neturime

Aprašymas

Pelenų rožinė spalva yra ypatinga dėl savo subtilaus ir rafinuoto atspalvio. Ši spalva dažnai yra su švelniu, silpnu raudonumo ir pilkumo mišiniu, kuris suteikia jai unikalumo. Ji gali kelti asociacijas su švelnumu, romantiškumu ir elegancija.

Ši spalva dažnai vertinama dėl savo subtilumo ir galimybės puikiai derintis su kitomis spalvomis, suteikiant šilumos ar švelnumo kontrastą. Pelenų rožinė gali būti naudojama tiek drabužiams, tiek interjero dizaine, suteikdama šiltumo ir švelnumo pojūtį.

Jos unikalumas taip pat slypi gebėjime pasikeisti priklausomai nuo apšvietimo – kartais gali atrodyti šiek tiek raudona, kartais – labiau pilka. Tai spalva, kuri gali būti subtiliai žaisminga ir kartu rafinuotai elegantiška, todėl ji yra populiarus pasirinkimas siekiant sukurti švelnius ir šiuolaikiškus įvaizdžius.

Džersio audinys išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Taigi, išskirtinė džersio savybė yra jo universalumas, patogumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių stilių ir figūrų, taip suteikiant žmonėms galimybę jaustis patogiai ir tuo pačiu laiką atrodyti stilingai.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Pelenų rožinis džersis Nr. 15”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name