-16%
dzersis , samanu spalva
qrf

Samanų žalias džersis NR. 9

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Neturime

Aprašymas

Samanų žalia spalva yra gana unikali ir turi keletą įdomių ypatybių:

Gamtos išgauta spalva. Ši spalva vadinama samanų žalia, nes ji yra panaši į natūralias samanas, kurios yra žalsvos arba šviesiai pilkos spalvos. Raminanti ir šilumą suteikianti spalva. Samanų žalia dažnai siejama su ramiomis ir šiltomis emocijomis. Ji gali suteikti jaukią, raminančią atmosferą ir asocijuojama su gamta, augalais bei gyvybingumu. Žemės tonai. Ši spalva turi subtilių raudonų ar oranžinių atspalvių, panašių į žemės tonus. Tai suteikia jai natūralumo ir derinasi su dauguma kitų spalvų. Įvairovė ir taikymas. Samanų žalia yra plačiai naudojama interjero dizaine, ypač gamtos ar ekologiškumo tematikai. Ji taip pat gali būti įtraukta į mados sprendimus, suteikiant subtilų, bet išskirtinį atspalvį drabužiams ar aksesuarams. Harmoningumas su kitomis spalvomis. Ši spalva gerai dera su daugybe kitų atspalvių, ypač su natūraliomis ir šiltomis spalvomis, tokiais kaip rudasis, geltona ar oranžinė. Raminantis poveikis. Samanų žalia dažnai vadinama ir terapine spalva, nes ji gali teigiamai veikti žmogaus psichiką, sukeldama raminantį, harmoningą poveikį. Tvarumas ir ekologija. Ši spalva asocijuojama su ekologija, natūralumu ir tvarumu, todėl dažnai naudojama projektuojant ekologiškus ar tvarius dizaino sprendimus.

Samanų žalia yra subtili, tačiau gali būti labai reikšminga ir prasminga spalva, turinti ryškų ryšį su gamta, raminančiu poveikiu bei tvarumo tema.

Džersio audinys išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Dėl savo elastingumo džersis yra patogus, lengvai prigimstantis prie kūno ir suteikiantis laisvumo judėjimui. Be to, jis dažnai yra lengvai prižiūrimas ir daugeliu atvejų nereikalauja lyginimo.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Samanų žalias džersis NR. 9”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name