-16%
tamsiai zalia
qrf

Tamsiai žalias džersis NR. 8

5,50

Sudėtis: 92% medvilnė, 8% elastanas;

Gramatūra: 200 g/m2;

Plotis: 185 cm;

Kaina nurodyta už 1 metrą;

Džersio trikotažas naudojamas suknelėms, tamprėms, kepurėms, palaidinėms, maikutėms ir kitiems vasariniams rūbams.

Liko 48

Aprašymas

Tamsiai žalia spalva yra turtinga ir galinga, o čia keletas įdomių faktų apie ją:

Natūralios simbolikos spalva. Tamsiai žalia dažnai siejama su gamta ir gyvybingumu. Ji yra simbolis augimui, vaisingumui ir gyvybingumui, nes atspindi žalumą, kaip augalų gyvybingumo simbolį. Reikšminga istorijoje. Senovės kultūrose tamsiai žalia buvo laikoma šventine spalva, siejama su gyvybine energija ir amžinumu. Ji dažnai buvo naudojama religinėse apeigose ir ritualuose. Spalva, reiškianti galias ir turtus. Tamsiai žalia spalva dažnai siejama su turtais ir pasiturinčiais gyvenimo būdais, nes ji yra galinga ir galingumo simbolis. Teigiamas poveikis psichikai. Tamsiai žalia spalva gali turėti raminantį ir harmonizuojantį poveikį psichikai, skatinantį vidinį ramybės ir pusiausvyros pojūtį. Dizaino universalumas. Ji yra universali spalva, puikiai derinama su kitomis spalvomis, suteikianti kontrastą ir galią kitoms spalvoms. Mistinė spalva. Tamsiai žalia dažnai siejama su mistika, paslaptingumu ir gali būti naudojama sukurti įspūdį apie paslaptingą, paslaptingą aplinką. Gamybos iššūkiai. Gaminant tamsiai žalią spalvą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į pigmentų ir dažų mišinį, kad būtų pasiektas norimas gilus atspalvis.

Tamsiai žalia spalva turi gilų simbolinį ir kultūrinį prasmės sluoksnį bei galią įkvėpti ramybės, gyvybingumo ir paslaptingumo pojūtį.

Džersio audinys išsiskiria savo unikalumu ir funkcionalumu. Pagrindinis jo bruožas yra elastingumas, kuris suteikia tam tikrą formos laisvę, neprisirištant prie konkretaus drabužio tipo ar figūros proporcijų. Tai leidžia džersio drabužiams puikiai prisitaikyti prie skirtingų kūno formų ir judėjimo.

Dėl savo elastingumo džersis yra patogus, lengvai prigimstantis prie kūno ir suteikiantis laisvumo judėjimui. Be to, jis dažnai yra lengvai prižiūrimas ir daugeliu atvejų nereikalauja lyginimo.

Džersio drabužiai gali būti įvairių tipų – nuo marškinėlių ir megztinių iki suknelių ar net sportinių rūbų. Tai universalus audinys, kuris gali būti naudojamas tiek kasdienėje, tiek formalioje aprangoje, priklausomai nuo jo paskirties ir dizaino.

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra.

Mums svarbi Jūsų nuomonė dėl prekės “Tamsiai žalias džersis NR. 8”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimas Atsiliepimas
Name Name